Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto pravidiel si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Stiahnite si pravidlá ZDARMA a pozrite si, ako to všetko funguje.

 

Toxíny okolo nás ... Toto by ste tiež mali vedieť

Ako sme si už hovorili v téme o detoxikácii, toxíny poškodzujú bunky nášho organizmu. Dostávajú sa do tela z vonkajšieho prostredia ( vzduch, voda, pôda) alebo sa tvoria v tele pri metabolizme. Ich počet sa uvádza až na 80 000.

Škodliviny, ktoré dlhodobo prijímame z potravín a nápojov alebo ich dýchame, prenikajú do krvného obehu, zaťažujú pečeň a obličky a usádzajú sa v orgánoch.

Vtedy s určitosťou môžeme povedať, že :

Ak vo svojom živote vôbec nepraktizujeme detoxikáciu a nevenujeme pozornosť správnemu stravovaniu, naše bunky sú doslova naložené v toxínoch.

A výsledok?

Alarmujúce štatistiky o neustále sa zvyšujúcich počtoch ľudí postihnutých civilizačnými chorobami – rýchlo rastúci výskyt najmä alergií, rakoviny, srdcovocievnych aj psychických chorôb, ...

 

heart-2211180_960_720.jpg

                 Toxíny sú tu, aj keď pred nimi "zatvárame oči"

Žijeme obklopení toxínmi a ani si to neuvedomujeme. Medzi najčastejšie zdroje znečistenia patria výfukové plyny, elektrárne, továrne, elektromagnetický smog, odpadové vody, hnojivá, ... Na pracoviskách sú najčastejšími toxínmi čistiace prostriedky, lepidlá, farbivá, rozpúšťadlá, riedidlá ...

Znečistené ovzdušie je bohužiaľ v dnešnej dobe bežným javom. Medzi škodliviny, ktoré v ovzduší nájdeme, patrí hlavne oxid uhoľnatý. Práve znečistený vzduch je podstatnou príčinou ochorení dýchacieho ústrojenstva.

Ani v našich príbytkoch sa toxínom nevyhneme. Vzduch v miestnostiach znečisťujú koberce, omietky, plesne, prach, klimatizácia, pesticídy, aj stavebný materiál či nábytok.

Medzi najčastejšiu toxickú látku patrí formaldehyd. Ten sa nachádza hlavne v stavebných materiáloch ako napríklad drevo, tapety, preglejky, lepidlá, maliarske farby, ale aj v nábytkoch, kobercoch, lakoch na nechty, ... Dráždi hlavne oči a nos, spôsobuje poruchy pri dýchaní.

V kozmetickom priemysle sa tiež stretávame s nežiadúcimi látkami. Jedná sa o konzervačné látky ako napríklad parabény. Používajú sa v krémoch, mydlách, dezodorantoch, či zubných pastách. Uvádza sa, že zvyšujú riziko výskytu rakoviny.

Podľa štatistík sa v potravinách nachádza asi 1000 druhov chemikálií. Jednou z nich sú aj pesticídy. Tie sú určené na ničenie škodcov, no pre človeka sú nestráviteľné a majú nepriaznivý vplyv na zdravie. Poškodzujú genetiku, nervový a hormonálny systém, v niektorých prípadoch sa dávajú do súvisu s rakovinou.

A čo na to štúdie?

Štatistiky uvádzajú 12 TOP druhov ovocia a zeleniny zamorenej pesticídmi. Tu sú:

1. jablká

2. jahody

3. hrozno

4. zeler

5. broskyne

6. špenát

7. červená paprika – kápia

8. nektarinky – dovážané

9. šalátové uhory

10. cherry paradajky

11. zelený hrášok (dovážaný)

12. zemiaky

Či si to už chceme pripustiť alebo nie, toxíny s nami nenápadne manipulujú a robia si s nami, čo chcú.

Tu je na mieste otázka, či im to dovolíme alebo zaujmeme správne stanovisko.

Zdanie, že mi momentálne nič nie je, je veľmi klamlivé. Toxíny sa usádzajú postupne dlhodobo a jedného dňa dajú o sebe vedieť formou Vášho nečakane zhoršeného zdravotného stavu.

Dobrá správa je, že si s tým vieme poradiť prostredníctvom detoxikácie.

handstand-2224104_960_720.jpg

Naše telo sa tak zbaví nežiadúcich toxínov, ktoré ho zaťažujú. Celý organizmus po nej priam rozkvitne, budete sa cítiť plní energie a dobrej nálady.

Už len stačí ísť do akcie!

Zaraďte do svojho života aj detoxikáciu a Vaše telo sa Vám odvďačí zdravím.

Pri očiste sa obnoví činnosť orgánov, lepšie pracujú tráviace orgány, hormonálna sústava sa dostáva do rovnováhy a zlepší sa i funkčnosť žliaz.

Ako sa to odrazí na Vašom tele?

- zlepšenie imunity a odolnosti organizmu

- omladenie a zregenerovanie pokožky

- zlepšenie činnosti lymfatického systému

- zlepšenie zraku

- zlepšenie činnosti obličiek a pečene

- zníženie hmotnosti

- upravenie trávenia, zápchy, odstránenie porúch tráviaceho ústrojenstva, zápalov,   nafukovania

- zmiernenie stresu, lepší a kvalitnejší spánok

- posilnenie srdca a ciev

- úprava tlaku a cholesterolu

- úprava psychiky, výkyvov nálad a emócií

- zlepšenie činnosti pohybového aparátu

- úprava menštruačného cyklu, schopnosť otehotnieť

- prečistenie pokožky

- odstránenie únavového syndrómu

- účinné vylúčenie nežiadúcich toxínov

- regenerácia buniek v tele a oveľa viac ...

Čo dodať na záver?

Nech už máme akýkoľvek problém v ktorejkoľvek oblasti, dôležité je, že máme nádej, riešenie a možnosť to napraviť.

A to je práve výnimočnosť byliniek OKG - dávajú nám riešenie, odvádzajú škodliviny z tela a vracajú ho do harmonického vyváženého stavu.

Čo naše bylinky dokážu, to si môžete  prečítať tu.

 

Krásny deň praje

Monika

PS: Chcete si prečistiť svoje telo a neviete, ako začať? Napíšte mi, rada poradím :)

 

Zdravie z prírody

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

     Info pre vás!


Milí priatelia byliniek,

naše bylinky si môžete objednať mailom monikahoholkova@zdravieinakokg.sk. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Prajem krásny deň

                  Monika

"REFERENCIE"

S Monikou som sa spoznala prostredníctvom internetu, keď som hľadala niečo vhodné pre svoje zdravie.

Narazila som na inzerát, ktorý ponúkal bylinky i možné privyrobenie. Neváhala som, vedela som, že je to niečo pre mňa.

Na jej odporúčanie som si objednala Emulips, neskôr aj iné výrobky. Podarilo sa mi vďaka nim schudnúť 10 kíl, svalstvo má omnoho lepšiu kvalitu a hlavne som sa začala cítiť lepšie už po niekoľkých dňoch užívania. Úplne ma to naštartovalo k životu. Dnes ďakujem bylinkám za to, že som sa stala sama sebou.

Marta Hiklová Bratislava

Pravidelne v zime som mávala zimnice. Minulého roku som ešte začala mať problém s kolenom a lekár mi povedal, že keď sa to nezlepší, musím ísť na operáciu.

Monika mi odporučila vitamíny Kids a na koleno Betu a Gamu.

Po 2 baleniach som ho pomaličky prestala vnímať. V júni som šla maródovať a v septembri som bola na kontrole u lekára. Ostal prekvapený, lieky mi vysadil a povedal mi prísť o 3 mesiace na kontrolu.

Dnes už žiadne problémy nepociťujem, za čo som veľmi vďačná. Na bylinky nedám dopustiť. Vitamíny Kids dokonca veľmi chutia mojim vnúčatkám, hlavne malý vnúčik si pýta "cukrík".

Kvetka Ternényová Nitra

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

 

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto princípov si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Pozrite si, ako to všetko funguje.