Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto pravidiel si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Stiahnite si pravidlá ZDARMA a pozrite si, ako to všetko funguje.

 

                   Naše bylinky priamo "v akcii"


Teším sa spolu s vami s vašich výsledkov, je to super! 

                                    SOM ZNOVU VO FORME

Keď sa raz žena dostane do určitého veku, začína pociťovať zmeny. Ani mňa toto obdobie neobišlo. Začala som pomaličky priberať na váhe, i keď som si upravila stravu a pohyb, stále to nebolo ono. Vedela som, že musím niečo urobiť.

S Monikou som sa spoznala prostredníctvom internetu, keď som hľadala niečo vhodné pre seba a svoje zdravie. Narazila som na inzerát, ktorý ponúkal bylinky, dokonca i možné privyrobenie. Nezaváhala som ani na chvíľku, vedela som, že to je niečo pre mňa.

Na jej odporúčanie som si objednala Emulips, neskôr aj iné výrobky. Podarilo sa mi vďaka bylinkám schudnúť 10 kíl, citeľne sa mi odbúral podkožný tuk, svalstvo má omnoho lepšiu kvalitu a hlavne som sa začala cítiť lepšie už po niekoľkých dňoch užívania. Úplne ma to naštartovalo k životu. Dnes ďakujem za to, že som sa stala sama sebou.

Marta Hiklová Bratislava

              LEKÁR BOL PREKVAPENÝ Z MOJICH VÝSLEDKOV

Pravidelne v zime som mávala zimnice. Minulého roku som ešte začala mať problém s kolenom a lekár mi povedal, že keď sa to nezlepší, musím ísť na operáciu. 

Začala som užívať vitamíny Kids. Prišla zima a opäť som očakávala zimnicu. Na moje prekvapenie sa nič nedialo. Cítila som sa výborne bez akýchkoľvek príznakov triašky od zimy.

Keď ma rozbolelo koleno, nemohla som urobiť drep - cítila som pichavú bolesť, zle sa mi chodilo po schodoch. Veľmi ma to obmedzovalo v pohybe.

Začala som užívať  Betu a Gamu. Po 2 baleniach som ho pomaličky prestala vnímať. V júni som šla maródovať a v septembri som bola na kontrole u lekára. Ostal prekvapený, lieky mi vysadil a povedal mi prísť o 3 mesiace na kontrolu.

Dnes už žiadne problémy nepociťujem, za čo som veľmi vďačná. Na bylinky nedám dopustiť. Vitamíny Kids dokonca veľmi chutia mojim vnúčatkám, hlavne malý vnúčik si pýta "cukrík".

Kvetka Ternényová Nitra

                                VŠETKY PROBLÉMY ZMIZLI

Predtým, než som začala užívať bylinky, som mala problémy s močovými cestami. Prejavovalo sa to hlavne napätím v oblasti močového mechúra - niečo nebolo v poriadku, nervozitou, celkovou únavou a vyčerpanosťou organizmu.

Musím povedať, že všetky tieto ťažkosti sa zmiernili, dokonca väčšina úplne vymizla. A čo je dôležité, aj pocity a nervozita, ktorú som dovtedy prežívala sa vytratili a odrazu som sa stala šťastnejším a vyrovnanejším človekom. Monika, ďakujem, zatiaľ stále pokračujem v užívaní byliniek.

Danka Hardoňová Košice

                            BOLESTI ŽALÚDKA KONEČNE ZMIZLI

Môj syn mal veľké problémy so žalúdkom - bolesti, pálenie záhy, stále ho napínalo na vracanie. Nevedel, čo to znamená nemať bolesti. To malo vplyv aj na jeho váhu, pretože bol veľmi chudý.

Začal užívať Emulips. Cítil sa po ňom veľmi dobre, bolesti postupne ustupovali a už pribral 6 kíl. Dnes už môže jesť jedlá, ktoré predtým nemohol.

Ja som mala problémy s močovými cestami - stále som v bruchu cítila bolesť a na dekolte sa mi robili také červené žilky. Po užívaní OK Tau a Alfy už bolesti necítim a žilky mi blednú.

Aj mojej mame som dala vyskúšať Emulips, pretože ju tiež bolel žalúdok. Povedala mi, že sa jej po Emulipse uľavilo. Som veľmi rada, že sa nám všetkým polepšilo. Bylinky užívame i naďalej.

Jarka Sabatová Košice

                                           Zaujalo Vás to ?

Tak si klinite na jednotlivé linky a pozrite si oveľa viac skúseností našich zákazníkov a milovníkov byliniek :)

 

Tráviaci a endokrinný systém

Vylučovací systém

Povrch tela

Pohybový aparát

Optimálna hmotnosť a objem

Obehový a lymfatický systém

Nervová sústava

Metabolizmus

Dýchací systém

Deti

Celková kondícia, obranyschopnosť

 

 

 

Potrebujete poradiť? Ozvite sa mi, rada vám pomôžem

Zdravie z prírody

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

     Info pre vás!


Milí priatelia byliniek,

naše bylinky si môžete objednať mailom monikahoholkova@zdravieinakokg.sk. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Prajem krásny deň

                  Monika

"REFERENCIE"

S Monikou som sa spoznala prostredníctvom internetu, keď som hľadala niečo vhodné pre svoje zdravie.

Narazila som na inzerát, ktorý ponúkal bylinky i možné privyrobenie. Neváhala som, vedela som, že je to niečo pre mňa.

Na jej odporúčanie som si objednala Emulips, neskôr aj iné výrobky. Podarilo sa mi vďaka nim schudnúť 10 kíl, svalstvo má omnoho lepšiu kvalitu a hlavne som sa začala cítiť lepšie už po niekoľkých dňoch užívania. Úplne ma to naštartovalo k životu. Dnes ďakujem bylinkám za to, že som sa stala sama sebou.

Marta Hiklová Bratislava

Pravidelne v zime som mávala zimnice. Minulého roku som ešte začala mať problém s kolenom a lekár mi povedal, že keď sa to nezlepší, musím ísť na operáciu.

Monika mi odporučila vitamíny Kids a na koleno Betu a Gamu.

Po 2 baleniach som ho pomaličky prestala vnímať. V júni som šla maródovať a v septembri som bola na kontrole u lekára. Ostal prekvapený, lieky mi vysadil a povedal mi prísť o 3 mesiace na kontrolu.

Dnes už žiadne problémy nepociťujem, za čo som veľmi vďačná. Na bylinky nedám dopustiť. Vitamíny Kids dokonca veľmi chutia mojim vnúčatkám, hlavne malý vnúčik si pýta "cukrík".

Kvetka Ternényová Nitra

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

 

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto princípov si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Pozrite si, ako to všetko funguje.