Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto pravidiel si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Stiahnite si pravidlá ZDARMA a pozrite si, ako to všetko funguje.

 

Ako sa dá všetko zmeniť k lepšiemu


 

Moja cesta s bylinkami OKG

Do spoločnosti OKG na priviedla starosť o svoje zdravie, pretože som kedysi mala vážne problémy.

Vždy som si myslela, že mne sa nič nemôže stať.:)  Zdravie bolo totiž prirodzenou súčasťou môjho života. Ani vo sne ma nenapadlo, že by to malo byť inak.

No neustály zhon a stres dávajú človeku poriadne zabrať, prepínanie síl bolo u mňa bežným javom. Ešte toto zvládnem... a ešte dnes tamto stihnem...Určite to mnohí poznáte.

Až jedného dňa som zistila, že ma čoraz častejšie bolí v hrdle, užívanie antibiotík sa skrátilo už na 3-mesačný interval.

K tomu sa ešte pridružili silné bolesti chrbtice a môj imunitný systém bol úplne nanič. Uvedomila som si, že mám "veľký problém!"

Začala som chodiť k lekárom, no môj stav sa nezlepšoval a bolesti neutíchali.

Pochopila som, že niečo musím zmeniť a začala som hľadať riešenie prírodnou cestou. Bylinkám som sa venovala od mala a v ich silu som vždy verila. A tak som začala užívať bylinky OKG.

Keď vás trápia bolesti niekoľko mesiacov, vyskúšate všetko. Pomyslela som si, že nemám čo stratiť – idem do toho!

Ako prvá prišla na rad chrbtica.

Pri užívaní byliniek už koncom prvej dávky som pocítila úľavu, bolesti postupne ustupovali. Bola som šťastná a nadšená, no zároveň prekvapená. I napriek tomu, že verím bylinkám, ma to príjemne zaskočilo.

Potom som sa zamerala na imunitu. Vybrala som 3 dávky Factoru Base na vyčistenie hrubého čreva a účinky boli skutočne ohromujúce. Ďalej som si upravila trávenie a cievny systém.

To všetko ma tak dostalo, že som sa začala bylinkám OKG podrobne venovať.

Vtedy som si povedala: „ každému, kto mi bude rozprávať o svojich problémoch – o tejto možnosti poviem! A tak sa výrazne polepšilo mojim kolegyniam, známym a aj ľuďom, ktorých som len tak stretla.

Dnes už mám veľa skúseností nie len osobných, ale aj s ľuďmi, ktorým som pomohla. Ani neviem ako a do môjho života sa vrátila rovnováha, ktorú som si narušila a získala som nových úžasných kolegov, priateľov a spokojných zákazníkov - za čo som veľmi vďačná.

Práca s bylinkami má pre mňa veľký význam a hlboký zmysel. Bylinky pomáhajú ľuďom vrátiť sa do vyváženého a harmonického stavu, a tým prežiť svoj život kvalitnejšie a plnohodnotnejšie.

Až keď niečo stratíme, potom si uvedomíme, čo sme mali. Zdravie je dar, ktorý sme dostali.

Prajem vám, aby ste sa vždy cítili skvele a optimizmus a dobrá nálada bola vašou každodennou súčasťou.

 

Krásny deň praje

Monika 

 

P4120299.jpg

Potrebujete poradiť? Ozvite sa mi, rada vám pomôžem

Zdravie z prírody

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

     Info pre vás!


Milí priatelia byliniek,

naše bylinky si môžete objednať mailom monikahoholkova@zdravieinakokg.sk. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Prajem krásny deň

                  Monika

"REFERENCIE"

S Monikou som sa spoznala prostredníctvom internetu, keď som hľadala niečo vhodné pre svoje zdravie.

Narazila som na inzerát, ktorý ponúkal bylinky i možné privyrobenie. Neváhala som, vedela som, že je to niečo pre mňa.

Na jej odporúčanie som si objednala Emulips, neskôr aj iné výrobky. Podarilo sa mi vďaka nim schudnúť 10 kíl, svalstvo má omnoho lepšiu kvalitu a hlavne som sa začala cítiť lepšie už po niekoľkých dňoch užívania. Úplne ma to naštartovalo k životu. Dnes ďakujem bylinkám za to, že som sa stala sama sebou.

Marta Hiklová Bratislava

Pravidelne v zime som mávala zimnice. Minulého roku som ešte začala mať problém s kolenom a lekár mi povedal, že keď sa to nezlepší, musím ísť na operáciu.

Monika mi odporučila vitamíny Kids a na koleno Betu a Gamu.

Po 2 baleniach som ho pomaličky prestala vnímať. V júni som šla maródovať a v septembri som bola na kontrole u lekára. Ostal prekvapený, lieky mi vysadil a povedal mi prísť o 3 mesiace na kontrolu.

Dnes už žiadne problémy nepociťujem, za čo som veľmi vďačná. Na bylinky nedám dopustiť. Vitamíny Kids dokonca veľmi chutia mojim vnúčatkám, hlavne malý vnúčik si pýta "cukrík".

Kvetka Ternényová Nitra

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

 

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto princípov si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Pozrite si, ako to všetko funguje.