Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto pravidiel si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Stiahnite si pravidlá ZDARMA a pozrite si, ako to všetko funguje.

 

Vaše otázky, moje odpovede


1.Otázka: Ako sa užívajú výrobky OKG?

Väčšina výrobkov má olejovú substanciu a dávkujú sa po kvapkách alebo po čajových lyžičkách 2-3 krát denne, návody sú na každej fľaštičke, sú to Emulips, Emulips Forte, OK Gama+, OK Omega+, OK Omega- 3 Complete, OK Tau+.

Odporúčam užívať najlepšie pri jedle, aby sa zlepšilo vstrebávanie.Podľa posledných poznatkov je najvhodnejšie ich užívať s kvalitnou bielkovinou – najlepšie mliečnou (tučný jogurt, tučný tvaroh). Môžete ich užívať tiež s rožkom alebo chlebom.

Týmto spôsobom sa najrýchlejšie dostanú na miesto svojho pôsobenia – priamo k bunke. Niektoré výrobky sa užívajú s vodou, celé užívanie a dávkovanie preberiem s Vami pri konzultácii.

 

2.Otázka: Ako dlho musím užívať bylinky, aby sa mi zlepšil môj problém?

Toto je u každého človeka individuálne, pretože každý organizmus je trochu iný a harmonizácia prebieha odlišne.Bylinky odvádzajú z tela všetko nepotrebné a dodávajú to, čo je dôležité.

Odoberajú to však postupne po častiach, a preto je potrebné pri ich užívaní vytrvať. Dôležitá je pravidelnosť! Prvé výsledky sa väčšinou dostavia už za 3 týždne.

Zo skúseností viem, že priemerná doba sú 3 mesiace. Iné je to pri prečistení organizmu, ak má človek napr. psoriázu alebo problém pohybového aparátu, poprípade zanedbané staré záležitosti. Vtedy je potrebné v tom zotrvať dlhšie. Dĺžku vám presne určí vaše telo, ono samo vie, kedy sa už bude cítiť dobre:)

 

3.Otázka: Bojím sa, že sa mi môj stav zhorší, neviem, ako to na mňa bude pôsobiť. Mám to vyskúšať?

Reverzná reakcia – je typická reakcia organizmu na užívanie byliniek. Môže a nemusí nastať v priebehu prvých dní užívania. Je dokonca žiadané, aby nastala, pretože znamená, že bylinky „objavili“ v tele problém a začínajú ho riešiť.

Prejaví sa to buď  ako zhoršenie riešeného problému (typické pre vyrážky a ekzémy – organizmus sa čistí cez kožu) alebo sa môže objaviť iný problém ( napr. rieši sa problém s trávením a začne bolieť hlava).

Väčšinou to samé ustúpi v priebehu niekoľkých hodín. V prípade, že to trvá dlhšie, znižujeme dávkovanie a neskôr ho postupne začneme zvyšovať. Dôležité je neprestať !

 

4.Otázka: Môžem bylinky užívať, keď mám svoje lieky?

Áno, môžete. Bylinné produkty OKG sú doplnky stravy určené na harmonizáciu organizmu, prostredníctvom ktorej sa vaše telo dostáva do vyváženého stavu.

 

5.Otázka: Môžem si s Emulipsom upraviť váhu a schudnúť?

Áno, môžete. Emulips čistí vnútorné orgány na  bunkovej báze. Pri pravidelnom používaní vám pomôže upraviť metabolizmus tukov v tele - zlepšuje vstrebávanie tukov. Úpravou metabolizmu prispieva k úbytku nadbytočných kilogramov. Výrazne tak pomáha pri znižovaní váhy.

 

6.Otázka: Aký je rozdiel medzi Emulipsom a Emulipsom Forte?

Emulips forte je asi 4 krát silnejší ako základný emulips. Pomáha regenerovať slinivku, veľmi priaznivo pôsobí na všetky sliznice. Účinný pri zápale žalúdku, podporuje činnosť pečene a žlčníka.

 

7.Otázka: Ako mám vedieť, čo si mám vziať na svoj problém?

V tomto smere vám rada pomôžem. Stačí, ak vyplníte kontaktný formulár a ja vás budem do 24 hodín mailom alebo telefonicky kontaktovať. Poskytnem vám konzultácie a poviem vám, čo je pre vás na váš problém vhodné.

 

8.Otázka:  Mám problém s močovými cestami, dá sa to nejako riešiť bylinkami?

OK Tau +  doplnok stravy s blahodárnymi a revitalizujúcimi účinkami pre funkčný vylučovací systém

Bylinný produkt OK Tau+ posilňuje činnosť obličiek, veľmi vhodný pri infekcii močových ciest aj pri chronických problémoch s obličkami. Má blahodárne účinky na prostatu.

Ovplyvňuje činnosť močového mechúra a obličiek – čistí ich. Spolu s OK Alfou+, ktorá pôsobí antibakteriálne a antibioticky na široké spektrum mikróbov, tvoria dokonalú synergickú dvojicu pre harmonizáciu obličiek a močového ústrojenstva.

 

9.Otázka: Ako a čím si môžem zlepšiť imunitu?

80% imunitného systému sa pre nás tvorí v hrubom čreve, preto je potrebné, aby bolo čisté. Túto službu vám preukáže bylinný prípravok OK Factor Base, ktorý čistí hrubé črevo na bunkovej báze. Uvoľňuje z neho mykotoxíny, ktoré zaťažujú imunitný systém.

Pôsobí na kožu, vhodný pri alergiách, vírusových ochoreniach, ovplyvňuje pľúca a horné dýchacie cesty. Veľmi vhodný pri astme. Po prečistení je potrebné dodať prísun vitamínov a minerálov – Factor Base – Kids.

 

10.Otázka: Sú tieto produkty vyskúšané a overené?

Všetky výrobky OKG sú notifikované na Ministerstve zdravotníctva Českej republiky a na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ich kvalita je overená v laboratóriách ZÚ Brno a posúdená SZÚ Praha.

Potrebujete poradiť? Ozvite sa mi, rada vám pomôžem

Zdravie z prírody

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

     Info pre vás!


Milí priatelia byliniek,

naše bylinky si môžete objednať mailom monikahoholkova@zdravieinakokg.sk. Ak potrebujete poradiť, kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Prajem krásny deň

                  Monika

"REFERENCIE"

S Monikou som sa spoznala prostredníctvom internetu, keď som hľadala niečo vhodné pre svoje zdravie.

Narazila som na inzerát, ktorý ponúkal bylinky i možné privyrobenie. Neváhala som, vedela som, že je to niečo pre mňa.

Na jej odporúčanie som si objednala Emulips, neskôr aj iné výrobky. Podarilo sa mi vďaka nim schudnúť 10 kíl, svalstvo má omnoho lepšiu kvalitu a hlavne som sa začala cítiť lepšie už po niekoľkých dňoch užívania. Úplne ma to naštartovalo k životu. Dnes ďakujem bylinkám za to, že som sa stala sama sebou.

Marta Hiklová Bratislava

Pravidelne v zime som mávala zimnice. Minulého roku som ešte začala mať problém s kolenom a lekár mi povedal, že keď sa to nezlepší, musím ísť na operáciu.

Monika mi odporučila vitamíny Kids a na koleno Betu a Gamu.

Po 2 baleniach som ho pomaličky prestala vnímať. V júni som šla maródovať a v septembri som bola na kontrole u lekára. Ostal prekvapený, lieky mi vysadil a povedal mi prísť o 3 mesiace na kontrolu.

Dnes už žiadne problémy nepociťujem, za čo som veľmi vďačná. Na bylinky nedám dopustiť. Vitamíny Kids dokonca veľmi chutia mojim vnúčatkám, hlavne malý vnúčik si pýta "cukrík".

Kvetka Ternényová Nitra

Táto stránka nie je oficiálnou stránkou spoločnosti OKG

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

 

Spoznajte samých seba... Dôležité fakty o tom, ako vaše telo funguje

Ľudské telo je unikátny mechanizmus, ktorý sa riadi vlastnými časovými pravidlami. Dodržiavaním týchto princípov si môžete sami výrazne zlepšiť svoje zdravie. Pozrite si, ako to všetko funguje.